Analityk AML – rozpoczęła się rekrutacja na studia podyplomowe

Program nowego kierunku studiów podyplomowych analityk AML – przeciwdziałanie praniu pieniędzy został opracowany we współpracy z praktykami oraz przedstawicielami biznesu z takich firm jak Euroclear, EY, mBank i Nordea w odpowiedzi na obecne potrzeby rynku pracy, w szczególności sektora bankowego.

Futurystyczny interfejs bankowy.
Zgodnie z europejskim i polskim prawem instytucje finansowe, ubezpieczeniowe, płatnicze czy biura rachunkowe, zobligowane są do wprowadzenia wewnętrznej procedury w zakresie przeciwdziałania praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu.

Odpowiedzią na braki kadrowe w tym obszarze są unikatowe w skali Polski studia podyplomowe Analityk AML – Przeciwdziałanie praniu pieniędzy, których kierownikiem na Uniwersytecie Łódzkim jest dr Łukasz Pajor. Są to jedyne w naszym kraju studia poświęcone stricte problematyce Anti Money Laundering i współtworzone przez czołowych ekspertów w tej dziedzinie w Europie Środkowo-Wschodniej.

Partner strategiczny kierunku:
ABSL