„Analityk AML – Przeciwdziałanie praniu pieniędzy". Rekrutacja na studia podyplomowe zakończona

Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego zakończył rekrutację na studia podyplomowe „Analityk AML – Przeciwdziałanie praniu pieniędzy". Należy podkreślić, że aż jedna trzecia zajęć ma charakter praktyczny i będzie prowadzona przez doświadczonych praktyków. Jest to nieoceniona okazja do zdobycia wiedzy z pierwszej ręki i zrozumienia rzeczywistych wyzwań, przed którymi stoi sektor finansowy.

Dr Łukasz Pajor

Szanowni Państwo,
dziękujemy, że wybraliście Państwo nasze studia podyplomowe jako środek służący rozwijaniu i pogłębianiu wiedzy, umiejętności i kompetencji z zakresu przeciwdziałania praniu pieniędzy. Studia Podyplomowe "Analityk AML" zostały stworzone w odpowiedzi na potrzeby rynku pracy, zwłaszcza w sektorze bankowym. Z powodu osiągnięcia limitu miejsc zakończyliśmy rekrutację przed terminem

– mówi dr Łukasz Pajor, kierownik studiów podyplomowych „Analityk AML – Przeciwdziałanie praniu pieniędzy".

Program studiów podyplomowych „Analityk AML – Przeciwdziałanie praniu pieniędzy" jest owocem współpracy z partnerem strategicznym kierunku – ABSL oraz renomowanymi instytucjami finansowymi, takimi jak Nordea, mBank, EY i Euroclear.

Dzięki temu program studiów odpowiada na wyzwania stojące przed analitykami AML w kontekście krajowego, unijnego i międzynarodowego otoczenia regulacyjnego.

Wszystkim zakwalifikowanym osobom życzymy ogromnych sukcesów i jesteśmy pewni, że wiedza i umiejętności zdobyte w toku studiów będą miały pozytywny wpływ na sektor finansowy.

Redakcja: Daniel MalińskiWydział Prawa i Administracji UŁ
Fot. Bartosz KałużnyCentrum Komunikacji i PR UŁ