15.05.2017 Komunikaty

Ankiety oceniające zajęcia dydaktyczne w roku akademickim 2016/17

Ankiety oceniające zajęcia dydaktyczne w roku akademickim 2016/17

15 maja - 30 września 2017 r.

Drodzy Studenci,

jak co roku, otwiera się dla Państwa możliwość dokonania oceny zajęć dydaktycznych prowadzonych na naszym Wydziale. Ocena ta, a także Państwa uwagi, odnoszące się do kwestii formalnych i merytorycznych związanych ze sposobem prowadzenia zajęć dydaktycznych, są każdorazowo analizowane przez władze Wydziału. Naszym celem jest stałe podnoszenie jakości kształcenia w taki sposób, by umożliwić Państwu zdobycie wiedzy i umiejętności potrzebnych do podjęcia po zakończeniu studiów pracy zawodowej.

Procentowy udział studentów wypełniających ankiety jest jednak niewielki, co nie pozwala na uzyskanie rzeczywistego obrazu prowadzonych zajęć dydaktycznych i rodzi w związku z tym wątpliwości co do reprezentatywaności ocen. Dlatego też zwracam się do Państwa z gorącą prośbą o większy udział w wypełnianiu ankiet studenckich. Umożliwi to nie tylko prawidłową identyfikację ewentualnych problemów, ale może stanowić także wskazówkę dla wykładowców, w jakim kierunku powinni doskonalić sposób przekazywania i weryfikacji wiedzy w ramach poszczególnych przedmiotów.

Bardzo dziękuję za współpracę i życzę powodzenia podczas letniej sesji egzaminacyjnej,
Agnieszka Liszewska
Dziekan WPiA UŁ