02.02.2017 Komunikaty

Artykuły do magazynu Deal

Interesuje Cię szeroko pojęta gospodarka i ekonomia? Jesteś na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami i chciałbyś, aby Twoją opinię o nich usłyszał świat?

Masz szansę zrealizować swoje marzenie pisząc artykuł do Deala! Jest to magazyn studencki o tematyce ekonomiczno-biznesowej, rozpoznawany i szanowany zarówno w środowisku akademickim, jak i pośród Twoich przyszłych potencjalnych pracodawców! Magazyn pojawi się w największych miastach Polski takich jak Warszawa, Poznań, Kraków, Wrocław czy Katowice, a partnerami są najbardziej prestiżowe i rozpoznawalne firmy z sektora finansowego.

Twój artykuł ma szansę ukazać się w jednym z pięciu działów:

• Felieton
  • Warto wiedzieć
  • Twoje inwestycje
  • Twoja kariera
  • Makroekonomia

Publikacja Twojego artykułu w magazynie Deal to nie tylko szansa na dotarcie do innych studentów. Udział w tego typu projektach jest  nagradzany dodatkowymi punktami do stypendium naukowego, a do tego jest ceniony przez pracodawców - będzie więc dobrym dodatkiem do CV.

Zainteresowanych prosimy o nadsyłanie artykułów w terminie do 12 lutego na adres e-mail: artykul@magazyndeal.pl

Więcej informacji na stronie Magazynu
Zapraszamy także na stronę wydarzenia