28.05.2020 Komunikaty

Biblioteka wznawia wypożyczanie oraz zwroty książek do domu

Od dnia 1 czerwca 2020 r. Biblioteka Wydziału Prawa i Administracji UŁ wznawia wypożyczanie oraz zwroty książek przeznaczonych do wypożyczeń domowych.

Wypożyczalnia Biblioteki będzie czynna od poniedziałku do piątku w godzinach:    9:00 - 17:00.

1. Zwroty oraz wypożyczanie książek zamówionych on-line należy przeprowadzać z zachowaniem obowiązujących środków ostrożności (instrukcja przed wejściem do wypożyczalni).
  2. Obsługujemy wyłącznie zamówienia "do domu”, czyli zbiory do wypożyczeń.

Książki z czytelni, czasopisma i zbiory tylko na miejscu nadal możemy zamawiać wyłącznie w formie kopii cyfrowej.

1. Czytelnicy Wydziału Prawa i Administracji mogą wypożyczyć do 10 książek na okres 3 miesięcy, pozostali czytelnicy UŁ 2 książki na okres 1 miesiąca.
  2. Pozostałe jednostki Biblioteki ( czytelnia, katalogi i pokoje nauki) pozostają zamknięte do odwołania.