23.06.2018 Komunikaty

Wydział Prawa i Administracji UŁ
Kopcińskiego 8/12, 90-232 Łódź

pokój 4.66

Dla studentów studiów zaocznych udostępnione zostały zbiory biblioteki CDiSP WPiA UŁ

Dyżury w maju i czerwcu

Szanowni Państwo,
uprzejmie informujemy, że sobotnie dyżury w bibliotece CDISP w maju i czerwcu odbędą się wyłącznie w następujących dniach:

• 18 maja,
  • 25 maja,
  • 8 czerwca,
  • 29 czerwca

Wszystkie powyższe dyżury odbędą się w normalnych godzinach, tj. 13:00-16:00, w sali 4.66

Serdecznie zapraszamy do wizyt w bibliotece CDISP!

Wydłużenie godzin dyżurów

Szanowni Państwo,
uprzejmie informujemy, że godziny nadchodzących, ostatnich w tym roku akademickim dyżurów w bibliotece Centrum Dokumentacji i Studiów Podatkowych zostają wydłużone. Aby umożliwić Państwu dogodne skorzystanie z zasobów biblioteki, dyżury czerwcowe odbędą się w sali 4.66 w następujących terminach:

• 8 czerwca (sobota) - godz. 10:30 - 18:30,
  • 10 czerwca (poniedziałek) - godz. 17:30 - 20.30,
  • 25 czerwca (wtorek) - godz. 16:00 - 20:00,
  • 29 czerwca (sobota) - godz. 12:00 - 17:00.

Serdecznie zapraszamy do wizyt w bibliotece CDISP!

• o bibliotece

Centrum Dokumentacji i Studiów Podatkowych posiada największą w Polsce bibliotekę obejmującą specjalistyczną polską i zagraniczną literaturę z zakresu prawa podatkowego i ekonomicznych aspektów opodatkowania.

Biblioteka gromadzi publikacje książkowe i czasopisma w języku polskim, a także w językach: angielskim, niemieckim, francuskim.
    Obecnie zbiory biblioteki obejmują ponad 4500 pozycji książkowych i czasopism. Księgozbiór i zbiór czasopism są stale wzbogacane o najnowsze tytuły pojawiające się na rynku wydawniczym oraz o aktualne numery czasopism specjalistycznych.

W bibliotece Centrum jest też dostępny "Kwartalnik Prawa Podatkowego", wydawany przez Centrum od 1999 r.

Centrum dysponuje dostępem do elektronicznych baz danych/wiedzy (IBFD Tax Research Platform – na podstawie umowy o współpracy akademickiej z Międzynarodowym Biurem Dokumentacji Podatkowej w Amsterdamie – International Bureau of Fiscal Documentation (IBFD) oraz Lex Omega – w sieci WPiA UŁ.

• terminy

Soboty zjazdowe (od 20 października 2018 r.) w godzinach 13-16

Wszystkie zmiany w terminów będą umieszczane na stronie