23.06.2018 Komunikaty

Wydział Prawa i Administracji UŁ
Kopcińskiego 8/12, 90-232 Łódź

pokój 4.66

W związku z okresem przygotowań prac magisterskich, wyznaczone zostały dodatkowe terminy, w których udostępnione zostaną zbiory biblioteki CDiSP WPiA UŁ dla studentów studiów zaocznych

• o bibliotece

Centrum Dokumentacji i Studiów Podatkowych posiada największą w Polsce bibliotekę obejmującą specjalistyczną polską i zagraniczną literaturę z zakresu prawa podatkowego i ekonomicznych aspektów opodatkowania.

Biblioteka gromadzi publikacje książkowe i czasopisma w języku polskim, a także w językach: angielskim, niemieckim, francuskim.
    Obecnie zbiory biblioteki obejmują ponad 4500 pozycji książkowych i czasopism. Księgozbiór i zbiór czasopism są stale wzbogacane o najnowsze tytuły pojawiające się na rynku wydawniczym oraz o aktualne numery czasopism specjalistycznych.

W bibliotece Centrum jest też dostępny "Kwartalnik Prawa Podatkowego", wydawany przez Centrum od 1999 r.

Centrum dysponuje dostępem do elektronicznych baz danych/wiedzy (IBFD Tax Research Platform – na podstawie umowy o współpracy akademickiej z Międzynarodowym Biurem Dokumentacji Podatkowej w Amsterdamie – International Bureau of Fiscal Documentation (IBFD) oraz Lex Omega – w sieci WPiA UŁ.

• terminy

16, 23, 30 czerwca 2018 r. w godzinach 13-16