26.03.2018 Komunikaty

Moodle w e-learningu akademickim: Narzędzia i techniki

Terminy najbliższych szkoleń:

19 i 26. marca w godz. 9:00-14:00
12 i 19. kwietnia w godz. 9:00-14:00

Komisja ds. Doskonalenia Dydaktyki UŁ zaprasza na 2-dniowe szkolenie „Moodle w e-learningu akademickim: Narzędzia i techniki.” przygotowujące do samodzielnego zaprojektowania na platformie Moodle kursu wspomagającego prowadzenie zajęć dydaktycznych.

Prosimy o zapisywanie się poprzez formularz dostępny na stronie www.noweksztalcenie.uni.lodz.pl w zakładce Dla pracownika -> Szkolenia.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny, jednak liczba miejsc ograniczona. W przypadku rezygnacji z udziału niezbędne jest poinformowanie organizatora (noweksztalcenie@uni.lodz.pl) najpóźniej trzy dni przed rozpoczęciem szkolenia - tak, aby umożliwić uczestnictwo innym osobom.

Udział w 2-dniowym pełnym szkoleniu zostanie potwierdzony odpowiednim dokumentem.