30.10.2017 Komunikaty

nabór artykułów do Przeglądu Prawniczego UW

Kolegium Redakcyjne Przeglądu Prawniczego Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza nabór na artykuły naukowe oraz glosy z zakresu prawa i dziedzin pokrewnych

Nadesłane teksty powinny być dostosowane do Zasad Redagowania Przeglądu Prawniczego Uniwersytetu Warszawskiego dostępnych na stronie internetowej (lawreview.wpia.uw.edu.pl).

Na zgłoszenia czekamy do 30 października 2017 roku (numer 2/2017) oraz do 30 marca 2017 roku (numer 1/2018). Prosimy o przesyłanie tekstów na adres: ppuw@wpia.uw.edu.pl.

Przegląd Prawniczy Uniwersytetu Warszawskiego jest niezależnym, niekomercyjnym czasopismem prowadzonym przez studentów Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego. Ukazuje się dwa razy w roku.

Przegląd Prawniczy Uniwersytetu Warszawskiego jest indeksowany w Index Copernicus oraz znajduje się na liście B MNiSW z notą 4 punktów.