26.05.2017 Komunikaty

Rejestracja na praktyki wakacyjne - administracja /polityka społ.

Informacja o rejestracji na praktyki wakacyjne dla kierunków: Administracja i Polityka społeczna

• Zapisy na praktyki

REJESTRACJA elektroniczna przez USOSWEB na praktyki wakacyjne (obejmujące trzy tygodnie następujące bezpośrednio po sobie w miesiącu: lipcu, sierpniu bądź wrześniu – w zależności od preferencji studenta) rozpocznie się w dniu 26 maja 2017 roku o godz.: 17:00 i zakończona zostanie w dniu 7 czerwca 2017 roku o godz.: 23:59.
    W celu rejestracji należy wybrać instytucję przyjmującą z która współpracuje Wydział Prawa i Administracji na podstawie stałego porozumienia, bądź wybrać grupę "0-INNE. USOSWEB nie daje możliwości wypełnienia nazwy ani adresu instytucji. Studenci, którzy wybrali grupę INNE,na spotkaniu organizacyjnym, dostaną przygotowane do wypełnienia porozumienia  i skierowania . Dopiero wtedy  będzie trzeba  uzupełnić dokumenty o nazwę  i adres instytucji, w której dany student będzie odbywał praktyki

Dokumenty przygotowane po zakończeniu rejestracji wydawane będę w dniu:

• 19 czerwca 2017 roku o godz.: 11:15 w sali 1.20 – administracja stacjonarna i polityka społeczna;
    • 24 czerwca 2017 roku o godz.: 16:00 w sali 1.20 – administracja zaoczna.

Jednocześnie wyjaśniam, iż nie wysyłamy dokumentów za pośrednictwem poczty. Istnieje możliwość upoważnienia koleżanki/ kolegi do odbioru kompletu dokumentów (upoważnienie pisemne).

Rejestracja nie dotyczy studentów, którzy uzyskają zaliczenie z praktyk na podstawie pracy zawodowej, odbytego stażu zawodowego itp.

Szczegółowe informacje w zakresie trybu organizacji praktyk i zasad ich odbywania dostępne są pod adresem: