06.05.2019 Komunikaty

Rejestracja na praktyki wakacyjne (prawo)

Rejestracja na praktyki wakacyjne dla studentów kierunku prawo rozpocznie się w dniu 6.05.2019 roku i zakończy się w dniu 17.05.2019 roku

Rejestracja na praktyki w sądach i prokuraturach okręgu łódzkiego odbywa się za pośrednictwem systemu USOS (lista instytucji jest dostępna na stronie w zakładce Praktyki prawo). Studenci zamierzający odbyć praktyki w wybranych przez siebie, innych instytucjach, rejestrują się w dziekanacie (pok. 2.25) składając formularz zgłoszenia praktyk.

Rejestracja nie dotyczy studentów zaliczających praktyki kursowe na podstawie pracy zawodowej, stażu, itp.