16.05.2018 Komunikaty

Rekrutacja do Szkoły Prawa Niemieckiego

Czas trwania: październik 2018 – maj 2020

Zajęcia: 4 kolejne dni w miesiącu (20 h)

Miejsce: Wydział Prawa i Administracji UŁ

Język wykładowy: niemiecki (wykładowcy Wydziału Prawa Uniwersytetu Wilhelma w Münster)

Szkoła Prawa Niemieckiego

W październiku 2018 roku rozpoczyna się IX edycja Szkoły Prawa Niemieckiego (Deutsches Recht für polnische Studierende – FFA für Juristen). Kurs jest organizowany we współpracy WPiA UŁ oraz Centrum für Europäisches Privatrecht (CEP) na Wydziale Prawa Uniwersytetu Wilhelma w Münster, a finansowany przez Niemiecką Centralę Wymiany Akademickiej (DAAD)

Spotkania informacyjne:

• 24 kwietnia, godz. 12.00, s. 1.36
  • 16 maja, godz. 10.15, s. 1.36

Rekrutacja:

• 21-25 maja
  • 10-14 września

Wykaz dokumentów (do złożenia w trakcie trwania rekrutacji w pok. 4.02)

• podanie o przyjęcie do SPN;
  • CV (zawierające podstawowe dane teleadresowe oraz numer indeksu);
  • kserokopie stron indeksu ze zdjęciem oraz semestrem studiów;
  • kserokopię dokumentu potwierdzającego znajomość języka niemieckiego (w razie braku dokumentu zapraszamy na rozowę kwalifikacyjną prowadzoną w języku polskim).