28.09.2017 Komunikaty

REKRUTACJA NA STUDIA NIESTACJONARNE

Elektroniczna rekrutacja na studia niestacjonarne na rok akademicki 2017/2018 nadal trwa!

Wydziałowa Komisja Rekrutacyjna Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego informuje, że rekrutacja na następujące kierunki niestacjonarne na WPiA UŁ została przedłużona:

• prawo niestacjonarne zaoczne (ZMPR),
  • prawo niestacjonarne wieczorowe (WMPR),
  • administracja niestacjonarna pierwszego stopnia (ZLAD),
  • administracja studia niestacjonarne drugiego stopnia (ZUAD)
  • prawo podatkowe i rachunkowość studia niestacjonarne drugiego stopnia (ZUPPR)
  • prawo zatrudnienia: kadry i płace studia niestacjonarne drugiego stopnia (ZUPZ),
  • prawo medyczne studia niestacjonarne drugiego stopnia(ZUPM),

co oznacza, że do wypełnienia limitów miejsc będzie możliwe rejestrowanie się i będą wydawane decyzje o przyjęciu. Zapraszamy do rejestracji, wnoszenia opłaty rekrutacyjnej i składania dokumentów!

Kierunki, które nie zostaną utworzone z powodu zgłoszenia się zbyt małej ilości kandydatów:

• prawo ochrony danych osobowych (ZUPDO),
  • prawo zamówień publicznych (ZUPZP)

Informujemy, że 28 lipca br. uruchomiona została elektorniczan rekrutacja na studia niestacjonarne na rok akademicki 2017/2018.

Wszystkie niezbędne informacje dotyczące kierunków oraz terminów i procedur związanych z rejestracją znajdziecie na stronach: