12.02.2018 Komunikaty

spotkanie organizacyjne (praktyki śródroczne w Łódzkim Urzędzie Wojewódzkim)

12 lutego 2018 roku (poniedziałek)
godz.: 9:00
ul. Piotrkowska 104, budynek D, p. 137

spotkanie organizacyjne dotyczące przebiegu praktyk śródrocznych (w tym szkolenie z BHP i PPOŻ) w Łódzkim Urzędzie Wojewódzkim odbędzie się w dniu 12 lutego 2018 roku (poniedziałek) o godz.: 9:00 przy ul. Piotrkowskiej 104, budynek D, p. 137

Spotkanie dotyczy wszystkich Studentów niezależnie od terminu zgłoszenia na praktyki (tj. zarówno luty-marzec, jak i kwiecień-maj). Jest to pierwszy dzień praktyk!

OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA!

Przypominamy o obowiązku zabrania ze sobą dokumentów (otrzymanych ode mnie w dniu 23 stycznia 2018 roku), jak i dokumentu potwierdzającego ubezpieczenie NNW.