25.01.2019 Komunikaty

Spotkanie organizacyjne w sprawie praktyk śródrocznych (II-V 2019) - PRAWO

Spotkanie organizacyjne dotyczące praktyk kursowych w Sądzie Okręgowym w Łodzi oraz w sądach rejonowych okręgu łódzkiego odbędzie się w dniu 25 stycznia 2019 o godz. 13.00 w budynku SO (Pl. Dąbrowskiego) sala konferencyjna nr 365 III piętro (stary budynek). Podczas spotkania zostaną rozdane dokumenty niezbędne do realizacji i rozliczenia praktyk. Osobista obecność obowiązkowa! UWAGA! Spotkanie jest adresowane do osób, które rejestrowały się w systemie USOS na praktyki we wszystkich sądach okręgu łódzkiego a także tych, które dopisywały się bądź zostały dopisane do list po zamknięciu rejestracji elektronicznej). Istnieje możliwość wskazania wydziału sądu, w którym student chciałby odbywać praktyki. W tym celu w Sekretariacie Katedry Prawa Administracyjnego i Nauki Administracji (pok. 3.46) zostaną wyłożone listy osób zarejestrowanych. Każdy zainteresowany będzie mógł przy swoim nazwisku dopisać nazwę preferowanego przez siebie wydziału (listy będą dostępne od 3 do 14 stycznia w godzinach pracy Sekretariatu). UWAGA! Ostateczną decyzję o przypisaniu danej osoby do wydziału podejmują pracownicy sądu.

Dla pozostałych osób spotkanie organizacyjne dotyczące praktyk odbędzie się w dniu 24 stycznia o godzinie 15:15 w sali 3.64 (sala sądowa) na WPiA. UWAGA! Spotkanie jest adresowane do osób, które rejestrowały się w systemie USOS na praktyki do prokuratur rejonowych okręgu łódzkiego (także tych, które dopisywały się bądź zostały dopisane do list po zamknięciu rejestracji elektronicznej), a także do osób które będą odbywać praktyki w innych instytucjach na podstawie złożonego w dziekanacie formularza zgłoszenia miejsca praktyk (spotkanie nie dotyczy osób, które zaliczają praktyki na podstawie odbytego stażu, praktyk bądź pracy zawodowej oraz osób, które odbywają praktyki w ramach Kliniki Prawa bądź Academii Iuris). Podczas spotkania zostaną rozdane dokumenty niezbędne do realizacji i rozliczenia praktyk.

Osobista obecność obowiązkowa!