PL
27.06.2019 Komunikaty

Spotkanie organizacyjne w sprawie praktyk wakacyjnych (VII-IX 2019) dla kierunku prawo

Czas i miejsce

27 czerwca 2019 o godzinie 13.00 w budynku SO (Pl. Dąbrowskiego) sala konferencyjna nr 365 III piętro (stary budynek). 

Spotkanie organizacyjne dotyczące praktyk kursowych w Sądzie Okręgowym w Łodzi oraz w sądach rejonowych okręgu łódzkiego odbędzie się w dniu 27 czerwca 2019 o godzinie 13.00 w budynku SO (Pl. Dąbrowskiego) sala konferencyjna nr 365 III piętro (stary budynek). Podczas spotkania zostaną rozdane dokumenty niezbędne do realizacji i rozliczenia praktyk. Osobista obecność obowiązkowa! UWAGA! Spotkanie jest adresowane do osób, które rejestrowały się w systemie USOS na praktyki we wszystkich sądach okręgu łódzkiego a także tych, które dopisywały się bądź zostały dopisane do list po zamknięciu rejestracji elektronicznej).

Dla pozostałych osób spotkanie organizacyjne dotyczące praktyk odbędzie się w dniu 27 czerwca o godzinie 15:30 w sali 3.64 (sala sądowa) na WPiA. UWAGA! Spotkanie jest adresowane do osób, które rejestrowały się w systemie USOS na praktyki do prokuratur rejonowych okręgu łódzkiego (także tych, które dopisywały się bądź zostały dopisane do list po zamknięciu rejestracji elektronicznej), a także do osób które będą odbywać praktyki w innych instytucjach na podstawie złożonego w dziekanacie formularza zgłoszenia praktyk (spotkanie nie dotyczy osób, które zaliczają praktyki na podstawie odbytego stażu, praktyk bądź pracy zawodowej oraz osób, które odbywają praktyki w ramach Kliniki Prawa bądź Academii Iuris). Podczas spotkania zostaną rozdane dokumenty niezbędne do realizacji i rozliczenia praktyk. Osobista obecność obowiązkowa!

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług.<br>Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.