13.12.2019 Komunikaty

13 grudnia (piątek)

Aula Niebieska (2.63)

Szanowni Państwo,

13 grudnia b. r. o godzinie 12: 30 w Auli Niebieskiej odbędzie się spotkanie z Jego Magnificencją Rektorem prof. dr hab. Antonim Różalskim oraz Prorektor ds. nauki prof. dr hab. Elżbietą Żądzińską.

Tematami spotkania będą ocena pracownicza, kryteria zatrudniania oraz awansów na Uniwersytecie Łódzkim. Ponadto zostaną przedstawione działania związane z programem Inicjatywa Doskonałości - Uczelnia Badawcza.

Dziekan WPiA UŁ dr hab. Agnieszka Liszewska, prof. UŁ ogłosiła godziny dziekańskie w dniu 13 grudnia 2019 r. od 12.30 do 14.30. Zachęcamy do udziału w spotkaniu.