19.06.2020 Komunikaty

Stanowisko Rady Wydziału w sprawie sposobu wyboru kandydatów na I Prezesa Sądu Najwyższego i powołania I Prezesa Sądu Najwyższego

Rada Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego popiera uchwałę Rady Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego z dnia 15 czerwca 2020 r. w sprawie sposobu wyłonienia kandydatów na I Prezesa Sądu Najwyższego oraz powołania I Prezesa SN przez Prezydenta RP.

Uchwała Rady Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w sprawie sposobu wyboru kandydatów na I Prezesa Sądu Najwyższego i powołania I Prezesa Sądu Najwyższego podjęta na posiedzeniu w dniu 15 czerwca 2020 r.