16.10.2020 Komunikaty

Studenci I roku USM kierunku Administracja stacjonarna - POCZĄTEK ZAJĘĆ

Drodzy Studenci I roku USM kierunku Administracja stacjonarna,
Uprzejmie informujemy, iż wszystkie zajęcia rozpoczną się od dnia 26 października 2020 r.

W związku z powyższym w okresie od 19-23 października 2020 r. prosimy o dopełnienie wszelkich formalności związanych z podjęciem studiów i rozpoczęciem roku akademickiego, w tym. m. in. uiszczenie opłaty za legitymację studencką (dotyczy osób, które legitymacji studenckiej UŁ nie posiadają),  wyboru specjalizacji oraz rejestracji na zajęcia.

Potwierdzenie opłaty za legitymację w wysokości 22,- zł należy wpłacić na konto:

WPiA Uniwersytetu Łódzkiego Bank PKO S.A.II Oddział /Łódź
42 124030281111001029435358

Potwierdzenie opłaty należy przesłać na adres mailowy: mstachlewska@wpia.uni.lodz.pl

W celu wyboru specjalizacji do dnia 20 października 2020 r.  prosimy o kontakt z Działem Obsługi Studentów bezpośrednio z Panią Moniką Stachlewską (mstachlewska@wpia.uni.lodz.pl).

Rejestracja na zajęcia odbywa się za pomocą systemu USOS.