20.04.2018 Komunikaty

Szkolenie na aplikacje prawnicze przez całe lato. Rekrutacja trwa!

Szkolenie na aplikacje prawnicze przez całe lato. Rekrutacja trwa!

E: murbanska@wpia.uni.lodz.pl
T: 42 635 46 14

Wykładowcy WPiA, doświadczeni sędziowie i adwokaci przez całe lato poprowadzą dla Was szkolenie na aplikacje prawnicze.

Pierwsza pozycja w rankingu zdawalności na aplikację adwokacką z wynikiem 77,1%?
Drugie miejsce pod względem zdawalności na aplikacje korporacyjne?
To wyniki analizy wyników egzaminów wstępnych naszych absolwentów w 2017 roku.

Jest to sukces nas wszystkich: zarówno absolwentów, którzy przez cały czas trwania studiów walczyli o jak najlepsze wyniki, ale także wykładowców, którzy od lat dokładają wszelkich starań, by poziom nauczania na naszej uczelni zapewniał jak najlepszy start przyszłym prawnikom.

Uczestnicy poprzednich edycji naszego kursu oceniają, że przeprowadzone zajęcia pozwoliły im dokładnie powtórzyć materiał i usystematyzować zdobytą wiedzę.

Dla osób, które z wniosą opłatę za szkolenie do 15 maja obowiązuje zniżka.
Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową.