08.09.2020 Komunikaty

Zasady składania dokumentów dla osób przyjętych na WPiA

Zasady składania dokumentów dla osób przyjętych na WPiA

Dokumenty należy przesłać pocztą tradycyjną z dopiskiem "rekrutacja - studia stacjonarne" lub "rekrutacja - studia niestacjonarne" na adres:

Wydział Prawa i Administracji
Uniwersytet Łódzki
ul. Kopcińskiego 8/12
90-232 Łódź

W szczególnych przypadkach będzie możliwe złożenie dokumentów osobiście w dniach i godzinach podanych w zakładce "Kontakt" na stronie wpia.uni.lodz.pl/rekrutacja.

Wydział Prawa i Administracji

Uniwersytet Łódzki

ul. Kopcińskiego 8/12

90-232 Łódź

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na stronie:
wpia.uni.lodz.pl/rekrutacja

Instrukcja dla osób składających dokumenty na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego.

Instrukcja dla studentów I roku.