Polski Ład – zmiany w ustawach podatkowych

W poszukiwaniu prawnego modelu ochrony pracy na własny rachunek w Polsce - IV Ogólnopolska Konferencja Naukowa z cyklu Nietypowe stosunki zatrudnienia

Seminarium Regionalne: "Past, Present, and Future of Remote Work in Central and Eastern Europe",

Niepodważalność aktu powołania sędziego?

Konferencja Naukowa - NOTARIAT-TRADYCJA I PRZYSZŁOŚĆ

Prawo administracyjne w służbie jednostce i wspólnocie

III Forum Prawa Procesowego Cywilnego. Zabezpieczenie roszczeń pieniężnych w praktyce sądowej

Wykład prof. Wojciecha J. Katnera: Kapitał zagraniczny w Polsce – chciany, czy może niechciany?

Podatek od nieruchomości – bieżące problemy i wyzwania (z perspektywy podatników i samorządów)

International Arbritration - dr Reza Beheshti

Czynności notarialne - od tradycji ku przyszłości - 30 lat uchwalenia ustawy Prawo o notariacie

Zgłoszenia do 11 sierpnia 20 21 r.

Labour Law Research Network 5 - Poland

27-29.06.2021 r.

Reformy sądownictwa administracyjnego w państwach młodej demokracji - KONFERENCJA MIĘDZYNARODOWA

10-11.06.2021 r.

Wykład dra hab. Wojciecha Ciszewskiego (Uniwersytet Jagielloński)

Wokół książki „Zasada neutralności światopoglądowej państwa” (Księgarnia Akademicka 2019)

Seminarium Dziekańskie z prof. Ricardo Sichelem

Wykład prof. Ricardo Sichela z UNIRIO - Universidade Federal do Estado do Rio de Janeiro oraz Universidade Candido Mendes w Rio de Janeiro.

X Jubileuszowe Forum Prawa Spółek " Obowiązek lojalności w spółkach handlowych"

Konferencja naukowa 21.05.2021r.

1 2 3 ...10