Akademia Polskiego Forum Arbitrażu

05.04, 12.04, 19.04, 26.04.2017r.
od godziny 16:00 do 17.30

sala 1.04 WPiA UŁ

Polskie Forum Arbitrażu to projekt promujący polubowne metody rozstrzygania sporów i przedstawiający arbitraż na trzech płaszczyznach: instytucja prawna, zjawisko społeczne, usługa dla biznesu.

Celem Akademii jest przedstawienie różnic między sądownictwem arbitrażowym a sądownictwem powszechnym na praktycznych przykładach, np. działalność sądów arbitrażowych a sądów państwowych, sposób rozstrzygania sporów, różnice przy ustanawianiu składów rozstrzygających spory, zaskarżenie wydanych orzeczeń.

Akademia PFA w Łodzi składa się z czterech spotkań.

Będą odbywały się one w środy, w następujących terminach: 5, 12, 19 oraz 26 kwietnia br., w godzinach 16.00-17.30 (sala 1.04 WPiA UŁ).

Do udziału w warsztatach zaproszeni są wszyscy studenci uczelni prawniczych i ekonomicznych, skupiających swoje zainteresowania na prawie handlowym, prawie gospodarczym, prawie międzynarodowym oraz alternatywnych metodach rozstrzygania sporów. Certyfikat otrzymają osoby, które spełnią łącznie trzy warunki:
1. Prześlą formalne zgłoszenie,
2. Frekwencja 3/4 spotkań,
3. Dokonanie opłaty za certyfikat w wysokości 19,90 zł.

Formularz rekrutacyjny dostępny jest na stronie:

Partnerami wydarzenia są m.in. Bird & Bird, Greenberg Traurig, Kochański, Zięba & Partners, Weil, Gotshal & Manges oraz Wolf Theiss.

Serdecznie zapraszamy!