I Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Polityka narkotykowa w Polsce i na Świecie – PolNar Polska i Świat”

Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego
ul. Kopcińskiego 8/12

• Komunikat Komitetu Organizacyjnego

Uwzględniając słuszny postulat osób zainteresowanych uczestnictwem, aby przed dniem konferencji, planowanej na 28-29 września br. wydać drukiem teksty zgłoszonych i planowanych referatów, jak i licznymi prośbami wydłużenia czasu zgłaszania wystąpień Komitet Organizacyjny postanowił przełożyć termin konferencji na przyszły rok.

Osoby zainteresowane udziałem w konferencji oraz opublikowaniem referatów są proszone o kontakt: polnar2017@wpia.uni.lodz.pl

dr Zbigniew Wardak