I ogólnopolski kongres „Suplementy diety – prawo, jakość, zdrowie"

19 października (8:30 - 17:30)
Wydział Prawa i Administracji UŁ

Kongres jest wydarzeniem poświęconym prezentacji najważniejszych, aktualnych problemów i zagadnień dotyczących suplementów diety, które obfitować będzie w panele dyskusyjne i wykłady prelegentów ze świata nauki i biznesu, gości z kraju i zagranicy. Kongres adresowany jest do producentów, dystrybutorów i osób zainteresowanych tematyką suplementów diety. W czasie kongresu postaramy się odpowiedzieć na najważniejsze pytania nurtujące branżę suplementów diety w Polsce.

Rejestracja uczestnictwa
Wydarzenie na fb