IV. Międzynarodowa Konferencja z cyklu Reforma Prawa Zamówień Publicznych nt. ASPEKTY SPOŁECZNE W ZAMÓWIENIACH PUBLICZNYCH / IV International Conference “Reform of Public Procurement Law. SOCIAL ASPECTS IN PUBLIC PROCUREMENT”

29 MAJA 2017 r.  /  29th May 2017 (Monday)

Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego / Faculty of Law and Administration of University of Lodz, Poland

• IV Międzynarodową Konferencję z cyklu Reforma Prawa Zamówień Publicznych nt. ASPEKTY SPOŁECZNE W ZAMÓWIENIACH PUBLICZNYCH

W imieniu Organizatorów:
    dr Anny Górczyńskiej – kierownika Centrum Zamówień Publicznych i PPP UŁ,
    prof. Marii Królikowskiej-Olczak – kierownika Katedry Europejskiego Prawa Gospodarczego UŁ
    oraz Pani Prezydent Miasta Łodzi - Hanny Zdanowskiej

serdecznie zapraszamy na  kolejną już

IV Międzynarodową Konferencję z cyklu Reforma Prawa Zamówień Publicznych nt. ASPEKTY SPOŁECZNE W ZAMÓWIENIACH PUBLICZNYCH

która odbędzie się w dniu 29 maja 2017 r. na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego.
    Początek konferencji: godz. 10.00. Planujemy obrady do godz. 16.30.

W tym roku konferencja obejmie panele dyskusyjne nt.:

• Transgraniczne świadczenie pracy
    • Zamówienia publiczne a prawo pracy
    • Warunki społeczne w procedurze udzielania zamówienia publicznego
    • Zastrzeżone zamówienia publiczne

Goście specjalni:
    -  prof. Chris Bovis, Hull University, Wielka Brytania
    -  prof. Daniele Senzani, Bolonia University, Włochy

PROGRAM KONFERENCJI DOSTĘPNY JEST W PLIKACH DO POBRANIA

Zainteresowanych udziałem w dyskusjach panelowych prosimy o kontakt z organizatorami.

Konferencja jest odpłatna. Opłata konferencyjna wynosi 250,00 zł

Płatności należy dokonać na konto PeKaO S.A. II O/Łódź 46 1240 3028 1111 0010 7248 9900 z dopiskiem zp2017 + imię i nazwisko

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: aczernek@wpia.uni.lodz.pl podając w tytule zp2017

KONFERENCJĘ OBJĘLI PATRONATEM HONOROWYM:

• IV International Conference “Reform of Public Procurement Law. SOCIAL ASPECTS IN PUBLIC PROCUREMENT”

On behalf of organisers:
    dr Anna Górczyńska – Head of the Centre for Public Procurement and PPP
    prof. Maria Królikowska-Olczak – Head of the Chair of European Economic Law
    Mrs. Hanna Zdanowska - City of Lodz Mayor

we cordially invite for

which will be held on 29th May 2017 (Monday) at Faculty of Law and Administration of University of Lodz, Poland.

This year the conference will cover discussion panels on:
    - Public procurement and labour law,
    - Transnational provision of work (cross-border employment),
    - Public procurement and International Labour Organisation conventions,
    - Social considerations in public procurement procedure,
    - Restricted public procurement (reserved contracts).

If you are interested in participating in discussion panel, please contact dr Anna Górczyńska: anna.gorczynska@interia.pl.

We are looking forward to your participation in the conference. Due to organisational matters we are waiting for applications until 15th of May.

The conference fee: 250 PLN.

Application form is available on web site:  https://www.wpia.uni.lodz.pl/files/news/501/ZP2017_karta_zgloszenia.pdf

Please send your application via e-mail aczernek@wpia.uni.lodz.pl including „ zp2017” in the title