IX Forum Prawa Spółek " Reprezentacja przedsiębiorców"

Wydział Prawa i Administracji UŁ  - Aula Czerwona

17 maja 2019 roku (piątek)

godz. 9.30-16.00

• Informacje ogólne

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do udziału w IX Forum Prawa Spółek, które tradycyjnie już odbędzie się na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego w trzeci piątek maja tj. - 17 maja 2019 roku.  Tegoroczne Forum poświęcone jest stale aktualnej z teoretycznego i praktycznego punktu widzenia problematyce reprezentacji przedsiębiorców.

Forma zaproponowanej przez nas konferencji pozwoli na przedstawienie wybranej tematyki możliwie najszerszemu gronu uczestników obrotu gospodarczego i podjęcia dyskusji w tym zakresie. Do udziału w Konferencji zaproszeni są reprezentanci nauki prawa oraz wszystkich środowisk prawniczych: sędziowie, adwokaci, radcowie prawni, notariusze oraz aplikanci, jak również przedstawiciele organów administracji publicznej.

Patronat honorowy konferencji objęła Pierwsza Prezes Sądu Najwyższego Prof. dr hab. Małgorzata Gersdorf a główny Patronat Medialny nad konferencją tradycyjnie sprawuje „Przegląd Prawa Handlowego”.

Patronatu organizacyjnego udzielili:

• Okręgowa Rada Radców Prawnych w Łodzi,
    • Izba Notarialna w Łodzi,
    • Kancelaria Domański Zakrzewski Palinka Sp.k.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Zainteresowani udziałem w konferencji proszeni są o zgłoszenie uczestnictwa za pośrednictwem poczty elektronicznej prawospolek@wpia.uni.lodz.pl najpóźniej do 6 maja 2019 roku. Uczestnicy już teraz zdecydowani zabrać głos w dyskusji proszeni są o poinformowanie o tym organizatorów wraz ze zgłoszeniem udziału w konferencji.

Wszelkich informacji dotyczących Konferencji udziela Sekretariat za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: prawospolek@wpia.uni.lodz.pl.

• Program

I. Rejestracja uczestników – godz. 8:30 – 9:45

Powitalna kawa 9:30-10:00

II. Otwarcie konferencji – godz. 10:00