IX Zjazd Katedr Postępowania Karnego

E:
zjazdkatedrkpk@wpia.uni.lodz.pl
T: 42 635 46 29
Sekretariat Katedry Postępowania Karnego i Kryminalistyki Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego

Serdecznie zapraszamy do udziału w IX Zjeździe Katedr Postępowania Karnego. Zjazd odbędzie się w dniach 16-18 września 2019 r. w Łodzi i jest organizowany przez Katedrę Postępowania Karnego i Kryminalistyki Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego

Tematem przewodnim Zjazdu będzie próba odpowiedzi na pytanie, dokąd zmierza proces karny sensu largo – jak wygląda jego rzeczywistość i stojące przed nim wyzwania. Naszym zamierzeniem jest zorganizowanie forum wymiany myśli i poglądów na temat postępowania karnego, prawa karnego skarbowego, prawa i postępowania w sprawach o wykroczenia, odpowiedzialności dyscyplinarnej, a także zagadnień dotyczących międzynarodowego obrotu prawnego w sprawach karnych.

Uprzejmie zapraszamy do zgłaszania abstraktów referatów o objętości do 5000 znaków łącznie ze spacjami. Zgłoszone propozycje zostaną poddane procesowi recenzyjnemu, mającemu wyłonić różnorodne tematycznie i najciekawsze wystąpienia. Abstrakty prosimy zgłaszać do 31 maja 2019 r.

• Opłata konferencyjna

Opłata konferencyjna wynosi 650 zł i obejmuje organizację Zjazdu, materiały konferencyjne, wyżywienie podczas przerw w obradach oraz udział w imprezach towarzyszących. Organizatorzy nie ponoszą kosztów dojazdu i noclegu. Opłatę prosimy uiścić na rachunek bankowy:

Uniwersytet Łódzki
    Bank Pekao S.A.
    Tytuł: imię i nazwisko, reprezentowany ośrodek

Wystawienie faktury jest możliwe tylko na osobę lub instytucję dokonującą wpłaty. W przypadku rezygnacji z udziału w Zjeździe opłata konferencyjna nie będzie zwracana.

• Obiekty noclegowe

Organizatorzy dokonali wstępnej rezerwacji miejsc noclegowych w obiektach Uniwersytetu Łódzkiego.

1. Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne Uniwersytetu Łódzkiego, ul. Rogowska 26 i 35 (dwa budynki). Centrum położone jest w Lesie Łagiewnickim, 15 min. jazdy samochodem od Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Organizatorzy zapewniają transport w czasie Zjazdu.
    2. Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne Uniwersytetu Łódzkiego, ul. Kopcińskiego 16/18. Centrum jest zlokalizowane w odległości 300 m od Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego.

Uczestnicy rezerwują noclegi we własnym zakresie. Prosimy wówczas o wskazanie, że biorą Państwo udział w IX Zjeździe Katedr Postępowania Karnego.

• Rejestracja

Prosimy o zgłaszanie udziału w Zjeździe w formie elektronicznej (formularz poniżej) oraz uiszczenie opłaty konferencyjnej w terminie do 31 maja 2019 r.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY