Data: 16 listopada 2017 r.

Miejsce: Sala Rady Wydziału Prawa i Administracji UŁ, ul. Kopcińskiego 8/12, 90-232 Łódź

• Tytuł: Konferencja międzynarodowa „Reforma prawa umów we Francji w świetle prawa polskiego, niemieckiego i szwajcarskiego”.

Data: 16 listopada 2017 r.

Organizator: Zakład Europejskiego i Zbiorowego Prawa Pracy WPiA Uniwersytetu Łódzkiego, sekcja polska Stowarzyszenia Henri Capitant des amis de la culture juridique française,

Przewodniczący komitetu organizacyjnego: dr hab. Dagmara Skupień (Zakład Europejskiego i Zbiorowego Prawa Pracy, WPiA UŁ)

Sekretarz: dr Monika Smusz-Kulesza (Zakład Europejskiego i Zbiorowego Prawa Pracy, WPiA UŁ), Jarosław Zasada (Katedra Prawa Cywilnego, WPiA UŁ)

Tematyka:

Zakład Europejskiego i Zbiorowego Prawa Pracy WPiA Uniwersytetu Łódzkiego oraz sekcja polska Stowarzyszenia Henri Capitant des amis de la culture juridique française serdecznie zapraszają na Międzynarodową Konferencję Naukową pt. „Reforma prawa umów we Francji w świetle prawa polskiego, niemieckiego i szwajcarskiego” pod honorowym patronatem Mec. Alicji Bień, Konsula Honorowego Francji w Łodzi. Językiem roboczym konferencji jest język francuski z symultanicznym tłumaczeniem na polski.

Konferencja odbędzie się w dniu 16 listopada 2017 r. na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Wykłady wprowadzające wygłoszą prof. Olivier Deshayes (Wydział Prawa Uniwersytetu w Cergy-Pontoise) i prof. Thomas Genicon (Wydziału Prawa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Rennes)

Koszt: 180 PLN, 140 PLN dla członków Stowarzyszenia Henri Capitant, udział w obradach bezpłatny dla pracowników i studentów WPiA UŁ

Termin przyjmowania zgłoszeń – 10 listopada 2017 r.