Konferencja Naukowa SPOŁECZNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ ADMINISTRACJI PUBLICZNEJ - PERSPEKTYWA REGIONALNA

Katedra Nauk o Administracji na Wydziale Administracji i Nauk Społecznych Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie oraz Zakład Ubezpieczeń Społecznych - Oddział w Rzeszowie mają zaszczyt zaprosić do udziału w Konferencji Naukowej SPOŁECZNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ ADMINISTRACJI PUBLICZNEJ - PERSPEKTYWA REGIONALNA, która odbędzie się w Rzeszowie w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie dniu 27 października 2017 r.

Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się w załącznikach oraz na stronie internetowej wydarzenia:

wsiz.rzeszow.pl/konferencja.naukowa