Małżeństwo, jego zawarcie oraz rejestracja w kontekście międzynarodowym

15 marca 2019 r.

e-mail: skncih@wpia.uni.lodz.pl

Zakład Międzynarodowego Obrotu Cywilnego oraz Studenckiego Koła Naukowego Prawa Cywilnego i Handlowego WPiA UŁ zapraszają na jednodniową konferencję naukową "Małżeństwo, jego zawarcie oraz rejestracja w kontekście międzynarodowym", która odbędzie się w dniu 15 marca 2019 r

Zakład Międzynarodowego Obrotu Cywilnego oraz Studenckie Koło Naukowe Prawa Cywilnego i Handlowego, działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, zapraszają na jednodniową konferencję naukową "Małżeństwo, jego zawarcie oraz rejestracja w kontekście międzynarodowym".

Konferencja odbędzie się w dniu 15 marca 2019 r. (piątek) w budynku Wydziału Prawa i Administracji UŁ, ul. Kopcińskiego 8/12, 90-232 Łódź, w auli zielonej (II piętro, beczka C). Otwarcie konferencji jest zaplanowane na godzinę 9.45. W charakterze prelegentów wystąpią przedstawiciele praktyki i doktryny, którzy na co dzień zajmują się problematyką prawa rodzinnego oraz stanu cywilnego.

Współorganizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Urzędników Stanu Cywilnego RP ‑ Oddział w Łodzi, a patronem medialnym czasopismo Metryka - Studia z zakresu prawa osobowego i rejestracji stanu cywilnego.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Prosimy jednak o potwierdzenie zamiaru uczestnictwa na adres mailowy: konferencja.wpia.ul@gmail.com do dnia 12 marca 2016 r.