Ogólnopolska Konferencja Naukowa  "Od stwierdzenia nabycia spadku do poświadczenia dziedziczenia"

30 listopada 2018 r.
Aula czerwona
Wydział Prawa i Administracji UŁ

Ogólnopolska Konferencja Naukowa "Od stwierdzenia nabycia spadku do poświadczenia dziedziczenia" pod patronatem honorowym Krajowej Rady Notarialnej i Stowarzyszenia Notariuszy RP

SĄD APELACYJNY W ŁODZI
IZBA NOTARIALNA W ŁODZI
WYDAWNICTWO C.H.BECK
KRAJOWA RADA NOTARIALNA
IZBA NOTARIALNA W KRAKOWIE
IZBA NOTARIALNA W KATOWICACH
IZBA NOTARIALNA W LUBLINIE
IZBA NOTARIALNA W WARSZAWIE
STOWARZYSZENIE NOTARIUSZY RP
FUNDACJA NA RZECZ BEZPIECZNEGO OBROTU PRAWNEGO

Osoby zainteresowane udziałem w konferencji prosimy o nadsyłanie zgłoszeń na adres e-mail: aflorek@wpia.uni.lodz.pl

Prosimy o podanie tytułu naukowego lub stanowiska zajmowanego w macierzystej jednostce.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dniu 16.11.2018 r.

Konferencja ma charakter odpłatny.

Opłata za udział w Konferencji wynosi 400 zł.

Opłaty należy  dokonywać na nr konta: 42 1240 3028 1111 0010 2943 5358 z dopiskiem: Konferencja "Od stwierdzenia nabycia spadku do poświadczenia dziedziczenia"

Udział w Konferencji pozwala uzyskać 8 pkt szkoleniowych.

Program konferencji (do pobrania)