Panel dyskusyjny "Refugee crisis in the Middle East: Protracted and precarious situation of Palestine refugees in Focus”

Panel odbędzie się 26 stycznia 2017 r. w godzinach 15.00-16.30 w Bibliotece Uniwersyteckiej w Warszawie (ul. Dobra 56/66) w Sali nr 256

Zapraszamy wszystkich studentów do wzięcia udziału w panelu dyskusyjnym, który odbędzie się w języku angielskim, pt.: "Refugee crisis in the Middle East: Protracted and precarious situation of Palestine refugees in Focus” organizowanym przez UNRWA – Organizację Narodów Zjednoczonych ds. Pomocy Uchodźcom Palestyńskim na Bliskim Wschodzie oraz Ministerstwo Spraw Zagranicznych.

W panelu udział wezmą:
- Mr. Pierre Krähenbühl, UN Under-Secretary General and UNRWA Commissioner-General
- Ambassador Piotr Puchta, Department of Africa and Middle East, Ministry of Foreign Affairs
- Dr. Patrycja Sasnal, Head of the Middle East and North Africa Project, Polish Institute of International Affairs
- Panel moderated by Dr. Elzbieta Mikos-Skuza, Associate Professor of Public International Law at the University of Warsaw.

Osoby zainteresowane bardzo prosimy o zgłoszenie chęci uczestnictwa na adres e-mailowy: i.roeu3@unrwa.org