Problemy egzekucji administracyjnej w praktyce organów administracji publicznej

10-11 maja 2017 r. Aula Fioletowa

Wydział Prawa i Adminsitracji

Uniwersytet Łódzki

Łódź ul. Kopcińskiego 8/12

Dwudniowa ogólnopolska konferencja naukową nt. „Problemy egzekucji administracyjnej w praktyce organów administracji publicznej ze szczególnym uwzględnieniem egzekucji opłat z ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach”, która odbędzie się w dniach 10 – 11 maja 2017 r. na  Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego.

Konferencja jest skierowana przede wszystkim do praktyków,  przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego i pracowników administracji skarbowej, a także do szerokiego grona osób zainteresowanych problematyką administracyjnego postępowania egzekucyjnego.

Konferencja otrzymała patronat między innymi Prezesa Naczelnego Sądu Administracyjnego oraz Prezesa Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Łodzi.

Celem konferencji jest omówienie zmian w ustawie  o postępowaniu egzekucyjnym w administracji ze zwróceniem szczególnej uwagi na problemy praktyczne w tym związane z egzekucją opłat z ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach.

Dobór specjalistów, przedstawicieli zarówno doktryny jak i praktyki, wśród których wystąpi  m.in. Pani Małgorzata Faryna z Ministerstwa Finansów pozwoli na kompleksowe omówienie tytułowych zagadnień.

Formularz rejestracyjny oraz program konferencji znajdują się w oddzielnych plikach.

Zgłoszenia oraz wpłaty w wysokości 600 zł będą przyjmowane do dnia 5 maja 2017 r.

na nr konta:  Bank Pekao   96 1240 3028 1111 0010 7100 1505