„Reformy wymiaru sprawiedliwości a interes publiczny”

W imieniu Okręgowej Rady Adwokackiej w Łodzi oraz Katedry Europejskiego Prawa Konstytucyjnego Uniwersytetu Łódzkiego mamy zaszczyt zaprosić Państwa na konferencję naukową zatytułowaną: „Reformy wymiaru sprawiedliwościa interes publiczny”

• W imieniu Okręgowej Rady Adwokackiej w Łodzi oraz Katedry Europejskiego Prawa Konstytucyjnego Uniwersytetu Łódzkiego mamy zaszczyt zaprosić Państwa na konferencję naukową zatytułowaną:

Reformy wymiaru sprawiedliwościa interes publiczny

która odbędzie się

dnia 1 grudnia 2017 r. o godzinie 10:00
    w Auli Zielonej
    Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego
    (ul. Kopcińskiego 8/12, 90-232 Łódź)

Konferencja będzie stanowić okazję do dyskusji na temat roli wymiaru sprawiedliwości w demokratycznym państwie prawa, obecnej kondycji polskiego wymiaru sprawiedliwości, a także pożądanym kierunkom jego zmiany w kontekście proponowanych reform.

Proszę o potwierdzenie udziału w Konferencji do dnia 20 listopada 2017 r.  za pośrednictwem biura Okręgowej Rady Adwokackiej w Łodzi: ora.lodz@adwokatura.pl lub Przewodniczącej Komisji Praw Człowieka przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Łodzi, adw. dr Magdaleną Matusiak-Frącczak adwokat-mmf@adwokat-mmf.pl lub matusiak.fracczak@gmail.com.

Za udział w konferencji zostały przyznane 4 punkty w ramach doskonalenia zawodowego.