Seminarium (Dr Ariel Przybyłowicz, Uniwersytet Wrocławski)

Centrum Porównawczego Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych, Katedra Prawa Ubezpieczeń Społecznych i Polityki Społecznej oraz Katedra Prawa Pracy mają zaszczyt zaprosić na Seminarium, którego Gościem będzie Dr Ariel Przybyłowicz (Uniwersytet Wrocławski), Sekretarz Polskiego Stowarzyszenia Ubezpieczeń Społecznych

Seminarium odbędzie się w dniu 13 kwietnia 2018 r. (piątek) w godzinach 17:15-18:45 w sali 1.27 (beczka B). Po godzinnym wystąpieniu Pana Doktora Ariela Przybyłowicza odbędzie się dyskusja. Przedmiotem wystąpienia oraz dyskusji będzie Ubezpieczenie społeczne nieformalnych opiekunów osób niesamodzielnych w prawie polskim i niemieckim.