V. Ogólnopolska Konferencja Naukowa "Konsument na rynku kolejowych przewozów pasażerskich"

V. Ogólnopolska Konferencja Naukowa "Konsument na rynku kolejowych przewozów pasażerskich"

9 maja 2018 roku

Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego

ul. Kopcińskiego 8/12

Kontakt: konferencja.kolejowa@wpia.uni.lodz.pl

KATEDRA EUROPEJSKIEGO PRAWA GOSPODARCZEGO ORAZ NAUKOWE KOŁO PRAWA ENERGETYCZNEGO I INNYCH SEKTORÓW INFRASTRUKTURALNYCH DZIAŁAJĄCE NA WYDZIALE PRAWA I ADMINISTRACJI UNIWERSYTETU ŁÓDZKIEGO WRAZ Z POLSKĄ FUNDACJĄ PRAWA KONKURENCJI I REGULACJI SEKTOROWEJ IUS PUBLICUM ZAPRASZAJĄ NA V . OGÓLNOPOLSKĄ KONFERENCJĘ NAUKOWĄ „KONSUMENT NA RYNKU KOLEJOWYCH PRZEWOZÓW PASAŻERSKICH", KTÓRA ODBĘDZIE SIĘ 9 MAJA 2017 R. NA WYDZIALE PRAWA I ADMINISTRACJI UNIWERSYTETU ŁÓDZKIEGO.

• CELE

Celem konferencji jest poznanie i zrozumienie procesów zachodzących na rynku pasażerskich przewozów kolejowych, wymiana poglądów i doświadczeń między przedstawicielami nauki, administracji oraz biznesu. Konferencja jest także sposobnością do zainteresowania studentów i doktorantów regulacją sektora kolejowego. Konferencja pozwoli zidentyfikować aktualne wyzwania i kierunki zmian w sektorze transportu kolejowego.

Sprawozdanie z IV. edycji Konferencji (Łódź, dn. 26.04.2017 r.) dostępne jest TUTAJ (wersja polska) oraz  TUTAJ (wersja angielska), natomiast fotorelacja dostępne jest TUTAJ. Strona internetowa Konferencji dostępna jest TUTAJ.

Sprawozdanie z III. edycji Konferencji (Łódź, dn. 25.05.2016 r.) dostępne jest TUTAJ (wersja polska) oraz TUTAJ (wersja angielska), natomiast fotorelacja dostępne jest TUTAJ. Strona internetowa Konferencji dostępna jest TUTAJ

Sprawozdanie z II. edycji Konferencji (Łódź, dn. 18.03.2015 r.) dostępne jest TUTAJ (wersja polska), natomiast fotorelacja dostępne jest TUTAJ. Strona Konferencji dostępna jest TUTAJ.

Sprawozdanie z I. edycji Konferencji (Katowice, dn. 10.03.2014 r.) dostępne jest TUTAJ (wersja polska), natomiast fotorelacja dostępne jest TUTAJ. Strona Konferencji dostępna jest TUTAJ

• FORMA

Panele o charakterze ekspercko-doktorancko-studenckim.

Panel dyskusyjny (ekspercki) – brak referatów, dyskusja na tematy zaproponowane przez moderatora.

Panel tradycyjny (ekspercki) – prezentacja referatów i dyskusja

Panel tradycyjny (doktorancko-studencki) – prezentacja referatów i dyskusja

• REJESTRACJA (uczestnictwo bierne)

Osoby zainteresowane biernym udziałem w Konferencji prosimy o dokonanie zgłoszenia przez FORMULARZ REJESTRACJI.

Organizatorzy nie przewidują wnoszenia opłat za uczestnictwo bierne.

• KONTAKT

Pytania dotyczące spraw organizacyjnych i promocji Konferencji prosimy kierować na adres mailowy konferencja.kolejowa@wpia.uni.lodz.pl.

Pytania dotyczące tematyki, programu oraz innych kwestii merytorycznych prosimy kierować do przewodniczącego Komitetu Organizacyjnego Konferencji (koordynator projektu) Marcina Kraśniewskiego (WPiA UŁ) na adres: marcin.krasniewski@unilodz.eu.

Kontakt telefoniczny przez sekretariat Katedry Europejskiego Prawa Gospodarczego WPiA UŁ (tel. +42 635- 40- 38, 692- 797- 838).

• WSPÓŁPRACA

Organizatorzy Konferencji zapraszają wszystkie spółki kolejowe, stowarzyszenia, fundacje i osoby prywatne, które są zainteresowane tematyką wydarzenia do współpracy. W tym celu prosimy o kontakt z Marcinem Kraśniewskim, przewodniczącym Komitetu Organizacyjnego Konferencji ( marcin.krasniewski@unilodz.eu).