V. seminarium dla doktorantów pt. „Methodological questions in contemporary law”

W ramach International Network of Doctoral Studies in Law, w której uczestniczy WPiA UŁ, zapraszamy do udziału w seminarium dla doktorantów pt. „Methodological questions in contemporary law”

Call for papers seminarium dla doktorantów pt. „Methodological questions in contemporary laworganizowane przez International Network of Doctoral Studies in Law (Université Paris Nanterre, 17–18.10.2019 r.)

Tytuł seminarium: Methodological questions in contemporary law
Tematy referatów: założenia merytoryczne seminarium są wskazane w towarzyszącym dokumencie
Miejsce seminarium: Université Paris Nanterre
Data seminarium: 17–18 października 2019 r.
Język obrad: angielski
Uczestnicy seminarium: wyłącznie doktoranci z uniwersytetów partnerskich International Network of Doctoral Studies in Law
Ilość stypendiów z WPiA UŁ: 3
Zakres stypendium: koszty podróży (nocleg zapewnia organizator seminarium)
Informacje o International Network of Doctoral Studies in Law: http://lawphd.net

Zasady aplikowania o stypendium

Do 15 czerwca 2019 r. należy złożyć w dziekanacie oraz przesłać do prof. UŁ dr hab. Moniki Namysłowskiej, koordynator International Network of Doctoral Studies in Law na WPiA UŁ (mnamyslowska@wpia.uni.lodz.pl):

• podanie z prośbą o wyjazd na seminarium, sygnaturowane przez opiekuna naukowego,
  • tytuł i wstępny abstrakt wystąpienia (do 500 wyrazów, w języku angielskim),
  • informacje o tytule pracy doktorskiej, roku i trybie studiów doktoranckich, stopniu zaawansowania rozprawy.

Do 20 czerwca 2019 r. należy przesłać do prof. UŁ dr hab. Moniki Namysłowskiej

Do 24 czerwca 2019 r. zostanie przekazana informacja o wynikach rekrutacji, której dokona komisja w składzie: prof. dr hab. Anna Pikulska-Radomska, prof. UŁ dr hab. Monika Namysłowska, dr Izabela Skomerska-Muchowska.

Do 10 października 2019 r. doktoranci zakwalifikowani do udziału w seminarium przesyłają do prof. UŁ dr hab. Moniki Namysłowskiej abstrakt wystąpienia (ok. 2 stron) i prezentację.

Pliki do pobrania