WYKŁAD GOŚCINNY: Brexit, Devolution and the United Kingdom

Wykład odbędzie się 26 listopada 2020 r. o godz. 18.30 za pośrednictwem aplikacji MS TEAMS.
Wymagana jest wcześniejsza rejestracja:

Zapraszamy na wykład gościnny w języku angielskim pt. "Brexit, Devolution and the United Kingdom", który wygłosi profesor Thomas Glyn Watkin QC (hon.).
Wykład odbedzie się 26 listopada, o godzinie 18.30 za pośrednictwem aplikacji MS Teams.

Wymagana jest wcześniejsza rejestracja:
www.wpia.uni.lodz.pl/formularze/wyklad-goscinny-26-11-2020

Profesor Thomas Glyn Watkin QC (hon.) jest wykładowcą akademickim, honorowym profesorem prawa uniwersytetów w Cardiff oraz Bangor, byłym dziekanem Wydziału Prawa Uniwersytetu w Bangor, jak również byłym urzędnikiem cywilnym Rządu Walijskiego. Studiował prawo w Uniwersytecie w Oxfordzie (Kolegium Pembroke), a następnie został powołany do palestry przez Middle Temple. Jego zainteresowania badawcze obejmują historię prawa (angielską i walijską historię prawa oraz prawo rzymskie), prawo słusznościowe, trusty oraz prawo walijskie. Sprawuje funkcję dyrektora wydawniczego Stowarzyszenia Historii Prawa Walijskiego.