Wykład gościnny: Pracownik współwłaścicielem przedsiębiorstwa - perspektywy rozwoju własności pracowniczej w Polsce w świetle założeń społecznego projektu ustawy o programach akcjonariatu pracowniczego

2 marca 2018 r.
godz. 10:00
Wydział Prawa i Administracji UŁ
sala 0.14 (sala Rady Wydziału, parter).

Katedra Prawa Pracy zaprasza na wykład: Pracownik współwłaścicielem przedsiębiorstwa - perspektywy rozwoju własności pracowniczej w Polsce w świetle założeń społecznego projektu ustawy o programach akcjonariatu pracowniczego

Wykład wygłoszą:

Krzysztof Ludwiniak  Prezes Fundacji  „Forum rozwoju akcjonariatu pracowniczego i kapitału krajowego”
oraz
dr Michał Leski  Wiceprezes  Fundacji  „Forum rozwoju akcjonariatu pracowniczego i kapitału krajowego”,  Dyrektor Biura Prawnego i Nadzoru Właścicielskiego Poczty Polskiej S.A..