11.04.2019 Konkursy/ Stypendia

2019 Mizuta Scholarship Program: Josai University Educational Corporation

Biuro Współpracy z Zagranicą informuje o otwarciu naboru na stypendium Mizuta Josai University Educational Corporation (Japonia)

Procedura aplikacyjna dla studentów UŁ zainteresowanych wyjazdem na stypendium do Japonii od września 2019r.

Student zobowiązany jest do złożenia poniższych dokumentów wraz z wymaganymi podpisami w wersji papierowej do 11.04.2019 r. do godz. 14:00 do BWZ UŁ, pok. 7.

• Wniosek Aplikacyjny – potwierdzony przez  Prorektora ds. współpracy z zagranicą UŁ (za pośrednictwem BWZ UŁ)
  • List rekomendujący od dwóch wykładowców z Uniwersytetu Łódzkiego
  • List motywacyjny
  • Wykaz ocen (do pobrania w jęz. angielskim z Dziekanatu macierzystego Wydziału)