06.04.2018 Konkursy/ Stypendia

IX edycja Konkursu Wiedzy o Prawie Pracy

Katedra Prawa Pracy UŁ serdecznie zaprasza studentów III roku kierunków: prawo oraz administracja (studiów stacjonarnych, wieczorowych i zaocznych) oraz I roku kierunku: prawo zatrudnienia – kadry i płace, prowadzonych na Wydziale Prawa i Administracji UŁ, do wzięcia udziału w Konkursie Wiedzy o Prawie Pracy

• Konkurs składa się z II etapów. I etap odbędzie się w dniu 6 kwietnia 2018 r. (piątek) o godz. 16.00 w Auli Czerwonej, zaś II etap (do którego zostanie zakwalifikowanych 10 uczestników) odbędzie nie wcześniej niż 7 dni po dniu ogłoszenia wyników.

Zgłoszenia udziału w Konkursie należy dokonywać, w terminie do dnia 4 kwietnia 2018 r., u osób prowadzących ćwiczenia z prawa pracy lub prawa stosunku pracy, a w razie braku takiej możliwości na adres mailowy dr Magdaleny Kuba – mkuba@wpia.uni.lodz.pl.

07.10.2018 Konkursy/ Stypendia

Project Master to ogólnopolski konkurs na najlepszą pracę licencjacką, magisterską, doktorską i podyplomową w dziedzinie zarządzania projek...