08.12.2017 Konkursy/ Stypendia

IX WYDZIAŁOWY KONKURS NA GLOSĘ

Katedra Prawa Pracy WPiA UŁ serdecznie zaprasza studentów WPiA wszystkich kierunków i lat studiów do udziału w IX Wydziałowym Konkursie na Glosę, którego celem jest wyłonienie najlepszej glosy do jednego z trzech zaproponowanych przez Organizatora orzeczeń Sądu Najwyższego z zakresu prawa pracy.

Glosy prosimy nadsyłać drogą elektroniczną w formacie .doc lub .docx na adres: konkursnaglose2018@gmail.com do dnia 28 lutego 2018 r.

Konkurs został objęty patronatem Dziekana WPiA prof. dr hab. Agnieszki Liszewskiej oraz Monitora Prawa Pracy.