28.02.2018 Konkursy/ Stypendia

Konkurs dla studentów, doktorantów i młodej kadry naukowej

Ambasada RP w Tokio we współpracy z Ministerstwem Nauki i Szkolnictwa Wyższego zapraszają do udziału w konkursie na najciekawszy projekt młodego polskiego naukowca

Konkurs polegać będzie na prezentacji podczas uroczystości otwarcia wystawy „Nauka to wolność” w gmachu ambasady ok. 5- minutowych nagrań video prezentujących projekty badawcze/wynalazki opracowane przez  młodych polskich naukowców. Zarówno sposób prezentacji projektu jak i zakres tematyczny prezentowanego osiągnięcia/wynalazku pozostaje w pełni w gestii uczestników konkursu. Warto zaznaczyć, że preferowane będą projekty z dziedziny nauk ścisłych. Nadesłane przez uczestników konkursu nagrania wideo zostaną pokazane zebranej podczas uroczystości otwarcia wystawy publiczności, która w drodze głosowania wyłoni zwycięski projekt. W konkursie mogą wziąć udział studenci studiów magisterskich, doktoranckich oraz młoda kadra naukowa.

Zwycięzca konkursu zostanie przez placówkę zaproszony na przyjazd do Tokio w czasie odbywających się co roku w listopadzie największych w Japonii targów naukowych Science Agora. Ambasada RP w Tokio pokryje zarówno koszty przelotu z Polski, zakwaterowania jak i pomoże w organizacji pobytu na miejscu

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w konkursie powinny przesłać do 28 lutego br. na adres: malgorzata.szmidt@msz.gov.pl, nagrania wideo wraz z dokumentem opisującym w jęz. angielskim prezentowany projekt.

07.10.2018 Konkursy/ Stypendia

Project Master to ogólnopolski konkurs na najlepszą pracę licencjacką, magisterską, doktorską i podyplomową w dziedzinie zarządzania projek...