30.09.2018 Konkursy/ Stypendia

Konkurs na pracę magisterską lub licencjacką o OECD: funkcjonowanie, wpływ na kraje członkowskie i na państwa trzecie

Zgłoszenia: do 30 IX 2018.

Regulamin

Nagroda główna: 2-dniowy pobyt studyjny w OECD oraz w Stałym Przedstawicielstwie RP przy OECD w Paryżu.

Do 30 września 2018 r. trwa nabór zgłoszeń w ramach konkursu na najlepszą pracę magisterską i licencjacką dotyczącą OECD w tym jej funkcjonowania i wpływu na państwa członkowskie oraz kraje trzecie. Nagrodą główną w konkursie jest dwudniowy pobyt studyjny w OECD oraz w Stałym Przedstawicielstwie RP przy OECD w Paryżu.

Konkurs adresowany jest do studentów uczelni publicznych i niepublicznych w Polsce. Do konkursu można zgłaszać prace, które zostały obronione w języku polskim lub języku angielskim. Organizatorzy zastrzegają, że do konkursu można zgłaszać prace obronione nie wcześniej niż 31 grudnia 2016 roku i nie później niż 30 września 2018 roku.

Szczegółowe informacje o konkursie można znaleźć w jego regulaminie, który dostępny jest na stronie internetowej organizatora.

Strona internetowa konkursu na pracę magisterską i licencjacką dotyczącą OECD

07.10.2018 Konkursy/ Stypendia

Project Master to ogólnopolski konkurs na najlepszą pracę licencjacką, magisterską, doktorską i podyplomową w dziedzinie zarządzania projek...