30.04.2019 Konkursy/ Stypendia

Konkurs: „Rola Senatu w ustroju RP - w stronę przyszłości”

Kancelaria Senatu RP zaprasza do udziału w konkursie, którego laureaci wezmą udział w panelu studencko-doktoranckim odbywającym się w gmachu Senatu RP podczas konferencji naukowej pt. „Rola Senatu w ustroju RP - w stronę przyszłości”.

W związku z tą doniosłą rocznicą, Kancelaria Senatu ogłasza konkurs, którego celem jest wyłonienie uczestników panelu studencko-doktoranckiego, który zostanie przeprowadzony podczas konferencji naukowej „Rola Senatu w ustroju RP - w stronę przyszłości”, w dniu 30 maja 2019 r. w budynku Senatu RP (ul. Wiejska 6/8, Warszawa).

Zgłoszenia przyjmowane są do 30 kwietnia 2019 r. (zgłoszenia nadesłane po tym terminie nie będą rozpatrywane).

Szczegółowe informacje na temat konkursu, jego zasad oraz trybu zgłoszeń znajdują się w załączniku.

Źródło: Jakub Kowalski - Szef Kacelarii Senatu