01.03.2019 Konkursy/ Stypendia

Informujemy o ogłoszeniu kolejnej edycji Konkursu o nagrody Marszałka Województwa Łódzkiego za najlepsze rozprawy habilitacyjne i doktorskie tematycznie związane z województwem łódzkim lub promujące region łódzki.

Prace zgłaszane do nagrody Marszałka Województwa Łódzkiego w roku 2019 obejmować mogą następujące dziedziny:

1. nauki humanistyczne;
  2. nauki społecznych;
  3. nauki ścisłe;
  4. nauki inżynieryjno-techniczne;
  5. nauki medyczne i nauki o zdrowiu;
  6. dziedzina sztuki.

W tegorocznym konkursie uczelnie mogą zgłaszać rozprawy obronione w 2018 roku, dotychczas nienagradzane  w formie nagrody pieniężnej w innych konkursach.

Rozprawy wraz z wnioskiem, zaakceptowanym przez dziekana Wydziału należy złożyć w terminie do dnia 8 marca 2019 r. w Dziale Spraw Pracowniczych.