24.04.2017 Konkursy/ Stypendia

„Najlepsi z najlepszych! 2.0.” – granty dla wybitnych studentów

Nawet 320 tys. zł mogą uzyskać studenci na udział w międzynarodowych konkursach, zawodach czy konferencjach. Ruszył nabór do projektu pozakonkursowego o charakterze koncepcyjnym „Najlepsi z najlepszych! 2.0.”

Udział w programie to szansa dla wybitnie uzdolnionych studentów, aby mogli wprowadzić w życie własne pomysły związane z rozwojem aktywności naukowej, innowacyjności i kreatywności. Projekt realizowany przez jednego studenta może liczyć na grant w wysokości 80 tys. zł,
a inicjatywy zespołu studentów – nawet na 320 tys. złotych.

Tę znaczną sumę pieniędzy przeznaczyć będzie można na sfinansowanie uczestnictwa w międzynarodowych wydarzeniach i konkursach lub też na zakup materiałów i usług bezpośrednio związanych z tymi wydarzeniami. Projekt pozakonkursowy zakłada udział minimum 100 wybitnie uzdolnionych studentów w międzynarodowych zawodach, konkursach lub też konferencjach.

Nabór trwa do 24 kwietnia 2017 roku.

Więcej informacji o programie można znaleźć tutaj.