02.04.2020 Konkursy/ Stypendia

Praktykuj w Łodzi - staże wakacyjne

Rekrutacja kandydatów na staże potrwa od 1 kwietnia do 14 maja 2020 r. na stronie www.praktyki.lodz.pl

Choć aktualna sytuacja gospodarcza w kraju jest trudna, wszyscy działamy na zwolnionych obrotach i dotyka to również przedsiębiorców, to jak się okazuje, łódzcy pracodawcy mobilizują siły i optymistycznie patrzą w przyszłość, otwierając swoje drzwi dla młodych łódzkich studentów i absolwentów. Dowodem na ten stan rzeczy jest fakt, że rozpoczyna się właśnie rekrutacja do X już edycji projektu „Praktykuj w Łodzi - staże wakacyjne” organizowanego w ramach programu „Młodzi w Łodzi”, odpowiadając na potrzeby zarówno biznesu, jak i młodych ludzi, poszukujących doświadczenia zawodowego i stawiających pierwsze kroki na rynku pracy.

Zapraszamy wszystkich łódzkich studentów i absolwentów do aplikowania na płatne staże, oferta jest bogata, bo 60 najlepszych łódzkich pracodawców oczekuje na przyjęcie ponad 300 stażystów. Wszystkie staże w projekcie są płatne od minimum 2600 zł brutto do nawet 5000 zł brutto na miesiąc. Wśród partnerów tegorocznej edycji programu znalazły się firmy z branż: BPO/SSC, IT, R&D, farmaceutycznej, drogeryjnej, biotechnologicznej, produkcyjnej, automotive, logistycznej, budowlanej, elektrycznej, finansowej, księgowej, administracyjnej, edukacyjnej czy marketingowej. Staże pozwalają zapoznać się studentom z realnymi wyzwaniami, jakie stawia przed nimi biznes, a także umożliwiają zdobyć zatrudnienie. Nasze doświadczenie pokazuje, że większość firm współpracujących z nami nawiązuję z wybranymi osobami dalszą współpracę po zakończonym stażu. Przez 10-letni okres trwania projektu łódzcy pracodawcy zatrudnili blisko 1400 łódzkich studentów i absolwentów.

Rekrutacja kandydatów na staże potrwa od 1 kwietnia do 14 maja 2020 r. na stronie www.praktyki.lodz.pl.  A więc zaloguj się na stronie, wybierz ofertę dla siebie i aplikuj!

Stażyści zostaną wyłonieni pod koniec czerwca, a staże będą odbywać się od lipca do września.

Szczegółowe informacje o projekcie dostępne są na stronie: www.praktyki.lodz.pl oraz na Facebooku „Młodzi w Łodzi”.