01.03.2017 Konkursy/ Stypendia

Program smart-up lab

Jesteś STUDENTEM, DOKTORANTEM lub ABSOLWENTEM szkół wyższych o profilu biznesowym, technicznym, medycznym, projektowym, ścisłym lub humanistycznym?

Dołącz do SMART - UP LAB innowacyjnego, interdyscyplinarnego i międzynarodowego programu dla młodych innowatorów i przedsiębiorców chcących działać w obszarze zdrowia i aktywnego życia!

Centrum Innowacji i Transferu Technologii UM w Łodzi od lutego 2017 rusza ze swoim rocznym, innowacyjnym programem mającym na celu kształcenie przedsiębiorców innowacyjnymi metodami i rozwój INNOWACJI GOTOWYCH DO KOMERCJALIZACJI.

Aplikuj do rocznego programu SMART- UP Lab, a uzyskasz:

• SZKOLENIA z ekonomii, prawa, marketingu, przedsiębiorczości, innowacji, rozwoju produktu, metody design thinking, negocjacji, transferu technologii, własności intelektualnej, budowania zespołu, prezentacji przed inwestorami, pozyskiwania źródeł finansowania (*zajęcia w godzinach 18:00 – 20:00 oraz w weekendy)
  • swój 4 os. interdyscyplinarny ZESPÓŁ i MENTORÓW
  • dostęp do BIURA i przestrzeni SMART – UP LABU w Łodzi
  • 3 WYZWANIA do rozwiązania postawione przez firmy partnerskie
  • warsztaty z SERVICE DESIGN prowadzone przez Karolinska Institutet i Draum Design
  • grant na autorski DEMONSTRATOR
  • możliwości do spotkań z INWESTORAMI
  • udział w min. 3 spotkaniach NETWORKINGOWYCH
  • wsparcie finansowe i prawne by otworzyć swój START-UP
  • dla najlepszych 4 tyg. WIZYT STUDYJNYCH u naszych partnerów
  • dostęp do programów i grantów EIT Health