07.10.2018 Konkursy/ Stypendia

Project Master

Project Master to ogólnopolski konkurs na najlepszą pracę licencjacką, magisterską, doktorską i podyplomową w dziedzinie zarządzania projektami

Konkurs ma na celu stałe szerzenie idei zarządzania projektami, a także wyłonienie oraz nagrodzenie osób posiadających bogatą wiedzę w tej dziedzinie. Podzielony jest na cztery kategorie: prace licencjackie, prace magisterskie, prace doktorskie oraz prace podyplomowe. To doskonała okazja do promocji swoich badań i osiągnięć w zakresie tematyki zarządzania projektami.

Organizowany od 2002 roku, rokrocznie zyskuje coraz większą popularność. Jednym z głównych celów IPMA Polska jest szerzenie i promocja wiedzy na temat zarządzania projektami. Dlatego też pragniemy docenić wkład naukowy młodych osób w rozwój tej niezwykle interesującej dziedziny.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie Project Master 2018 wszystkich dyplomantów oraz doktorów, którzy w okresie od 1 października 2017 r. do 30 września 2018 r. obronili swoją pracę dyplomową lub doktorską na jednej z polskich uczelni.  Praca musi dotyczyć dziedziny zarządzania projektami.

W terminie od 1 czerwca 2018 r. do 7 października 2018 r. zachęcamy do przesyłania zgłoszeń do konkursu, zgodnie z poniższymi wymaganiami:

1. Przesłanie w formacie papierowym:
    • wypełnionego i podpisanego przez autora pracy oryginału „Formularza zgłoszeniowego” (Załącznik nr 2 w przypadku pracy licencjackiej, Załącznik nr 3 w przypadku pracy magisterskiej, Załącznik nr 4 w przypadku pracy podyplomowej lub Załącznik nr 5 w przypadku pracy doktorskiej) wraz ze zgodą autora pracy na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb Konkursu,
    • oryginału dokumentu wystawionego przez Wydział, który potwierdza że praca została obroniona (Załącznik nr 6).
  2. Dokumenty w formacie papierowym należy przesłać na adres: Wydział Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego, ul. Cukrowa 8, 71-004 Szczecin z dopiskiem „Joanna Rzempała, Project Master 2018” w terminie do 7 października 2018 (liczy się data stempla pocztowego).
  3. Przesłanie w formacie elektronicznym (RTF, PDF) w terminie do 7 października 2018 na adres projectmaster@ipma.pl:
    • skanu wypełnionego i podpisanego przez autora pracy oryginału „Formularza zgłoszeniowego” (Załącznik nr 2, nr 3, nr 4 lub nr 5) wraz ze zgodą autora pracy na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb Konkursu,
    • skanu dokumentu wystawionego przez Wydział, potwierdzającego że praca została obroniona (Załącznik nr 6),
    • pracy licencjackiej, magisterskiej, podyplomowej lub doktorskiej zgłaszanej na Konkurs,
    • streszczenia pracy (1 str. A4) w formacie elektronicznym,
    • CV autora pracy w formacie elektronicznym (PDF),
    • recenzji promotora pracy licencjackiej, magisterskiej, podyplomowej lub doktorskiej oraz – fakultatywnie – recenzenta.

Wymagane jest przesłanie zgłoszenia do konkursu zarówno w formie papierowej, jak i elektronicznej.

REGULAMIN KONKURSU: Regulamin konkursu Project Master

ZAŁĄCZNIKI DO REGULAMINU: